Poliklinika Kobylniki

Poliklinika mieści się w Kobylnikach koło Poznania. Istniejemy od 1999 roku i zajmujemy się m.in leczeniem zaćmy,  jaskry, zeza, siatkówki, spojówek, rogówek, powiek i innymi chorobami oka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Diagnoza

Badania

Opieka

Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ w Kobylnikach koło Poznania

Okulista Poznań

 

 

Klinika okulistyczna Poznań 

Zaćma Poznań

Operacja zaćmy

Kwiaty, drzewa, życie w gronie rodzinnym, obserwowanie jak dzieci dorastają, spojrzenie ukochanej osoby, bezwarunkowa pomoc bliskim i ich uśmiech, dzielenie się z nimi tym co najlepsze i widzenie ich radości. Jest to cud który dostaliśmy od życia.

Niestety nie zawsze możemy widzieć to wszystko, oczy są narażone na wiele zagrożeń. Ostrość widzenia pozwala dostrzegać różne szczegóły. To my właśnie chcemy Państwu pomóc cieszyć się radością życia, dlatego też pragniemy udoskonalić Państwa wzrok. W końcu pomagamy w tym, w czym jesteśmy najlepsi, a nasza specjalistyczna kadra jest niezastąpiona.

Samopoczucie również jest bardzo ważne, dlatego proponujemy Państwu najwyższej jakości zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej u najlepszego lekarza z wieloletnim stażem znanego i rekomendowanego .

To właśnie My chcemy Wam pomóc. Proponujemy Państwu najlepszą opiekę, nasz personel dba o swoich klientów.
Uwzględniamy indywidualne oczekiwania oraz koncentrujemy się na rozwiązaniu, aby usatysfakcjonować naszych klientów. Przestrzegamy najwyższych standardów leczenia dbając o Państwa.

Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ w Kobylnikach powstała w 1999 roku. Oferuje zabiegi w zakresie:
– chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz szeroki wachlarz usług okulistycznych.

Okulista Poznań

Klinika okulistyczna Poznań

W latach 2001-2004 Poliklinika świadczyła usługi w ramach umowy z Wielkopolską Regionalną Kasą Chorych i Narodowym Funduszem Zdrowia. Od stycznia 2006 zawarta została ponownie umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie okulistyki.

Poliklinika w roku 2006 uzyskała certyfikat ISO, to międzynarodowa norma wymagania, które powinien spełniać system  zarządzania jakości w organizacji.

Kobylniki koło Poznania

Poliklinika Kobylniki

Gabinety okulistyczne w Poznaniu

Rejestracja w Pn i Śr: +48 612 232 007
Rejestracja w pozostałe dni: 667 088 070

Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ

ul. Tęczowa 3, 62-090 Kobylniki

Gabinety okulistyczne w Poznaniu

ul. Za Groblą 3/4, 61-860 Poznań

Jaskra Poznań

Zaćma Poznań

Okulista Poznań

Okulista Dziecięcy Poznań

Klinika Okulistyczna Poznań