Wyposażenie

Poliklinika mieści się w Kobylnikach koło Poznania. Istniejemy od 1999 roku i zajmujemy się m.in leczeniem zaćmy,  jaskry, zeza, siatkówki, spojówek, rogówek, powiek i innymi chorobami oka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Okulista dziecięcy Poznań

Poliklinika – wyposażenie

Wyposażona jest w najnowszy sprzęt medyczny, a nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem pacjentów czuwa zespół doświadczonych wysoko wykwalifikowanych lekarzy wraz z personelem medycznym.

Wyposażyliśmy Klinikę w najlepszy sprzęt medyczny aby nasi lekarze mogli łatwo i szybko pomóc Państwu w leczeniu, ponieważ cenimy sobie Państwo opinie. Nasza niezastąpiona kadra lekarzy a także innych specjalistów pracuje tak, aby Pańswo mogli być zadowoleni z szybkiej reakcji a także pomocy naszej wyszkolonej kadry chcącej zadowolić Was. Nasza klinika, posiada wyposażoną w 2 sale operacyjne, gabinety lekarskie oraz pokoje dla pacjentów. Jesteśmy przygotowani na Państwa przybycie w ramach jedno dniowego pobytu.